21 Şubat 2013 Perşembe

Dove Intensive Nourishment vs. Nivea Repair & Care

Roaccutane'da tüm cilt kuruyor. Dolayısıyla sadece yüzü nemlendirip cildi ihmal etmek olmaz. Ben de bugün çok kısa bir karşılaştırma yazısı yazıp kaçacağım :)

Marketten 2 tane vücut losyonu aldım. Bu ikisini seçmemdeki tek kriter ikisinin üzerinde de "çok kuru cilt için" yazmasıydı, bildiğimden değil yani :)


1-Nivea Repair & Care Onarıcı Bakım Losyonu
2- Dove Intensive Nourishment Vücut Losyonu

Banyo sonrası (nemlendirici kremleri banyo sonrası ISLAK cildinize uygularsanız, nem tutma kapasiteleri artıyor) bir bacağıma Nivea, diğer bacağıma Dove sürdüm. Dove sürdüğüm bacak sürerken bile daha ipeksiydi. Ertesi gün de o bacağım daha nemliydi. Her ne kadar Dove'da 24 saat, Nivea da 48 saat etkili ibareleri yer alsa da uzak ara Dove önde...


3 yorum:

  1. Ben de dove'un bu seride el kremini kullanıyorum. Ellerimi çok sık yıkadığımdan çok kuruyorlar. Piyasada o kadar el kremi denedim en iyilerinden biri diyebilirim. Düzenli kullanımda kuruluktan oluşan çatlakları geçiriyor. Bir de Tbs kenevir serisini öneririm.

    YanıtlaSil
  2. Kenevir serisi bende maalesef beklenen etkiyi göstermedi :(

    YanıtlaSil
  3. Arkadaşlar benden size tavsiye market tipi hiç bir ürün kullanmayın bir dermokozmetik uzmanı olarak sizleri eczanelere yönledirmem gerektiğini düşündüm mutlaka dermokozmetik ürünler kullanın saç vücut ve cilt için...sevgiyle kalın...

    YanıtlaSil